مجموعه کامل دیکشنری 8 in 1 dictionary  

 


مجموعه بسیار مفید و کاربردی هشت دیکشنری در یک بسته ، بدون نیاز به نصب ، شامل تمامی لغت هایی است که شما همیشه و همه جا نیاز دارید.این مجموعه به شما کمک می کند تا تلفظ ، درک مطلب ، دایره لغات و درست نوشتن خود را بهبود بخشید و تقویت نمایید.
قطعا برای یادگیری زبان انگلیسی می تواند وجود این محصول بسیار موثر بوده و کمک فراوانی به شما در این زمینه کند. و حتی شما با مقایسه آن با سایر محصولات مشابه خواهید فهمید که کالای فوق جز بهترین دیکشنری موجود در بازار میباشد.
فروشگاه پرشین خرید امکان خرید اینترنتی این کالا را برای علاقه مندان خود فراهم آورده است و شما عزیزان می توانید سفارش خود را در سایت ثبت کرده و بعد از دریافت محصول وجه آن را به مامور پست بپردازید.
این محصول شامل ۱۲ زبان می باشد که در ادامه مطلب به آنها اشاره شده است.

 با 3  خرید  از فروشگاه پرشین خرید یک هدیه به رسم یادبود به آدرستان ارسال می شود
ارسال سریع و به موقع کلیه محصولات
 پشتیبانی بعد از خرید همراه با گارانتی برای تمام محصولاتاین بسته از زبانهای عربی ، چینی ( ساده شده) ، فرانسوی ، آلمانی ، ژاپنی ، کره ای ، لهستانی ، پرتغالی ، روسی ، اسپانیولی ، ویتنامی و انگلیسی پشتیبانی می کنداز ویژگیهای بارز این نرم افزار می توان به قابلیت گوش کردن و ضبط کردن بیش از ۷۰۰۰ لغت شامل فعل ، اسم و ترکیبات اشاره کرد.
این دیکشنری امکان جستجوی لغات را به ۱۰ روش مختلف داراست به این صورت که شما کافیست یک حرف از ابتدا ، میانه و یا انتهای کلمه مورد نظر را تایپ نمایید.و یا اینکه یکی از ۳۹ شاخه ( جانداران ، رنگها ، پوشاک و … ) را انتخاب کنید و برای جستجوی ترکیبات نیز می توانید یک فقط اسم یا فعل را جستجو نمایید

 


 با 3  خرید  از فروشگاه پرشین خرید یک هدیه به رسم یادبود به آدرستان ارسال می شود
ارسال سریع و به موقع کلیه محصولات
 پشتیبانی بعد از خرید همراه با گارانتی برای تمام محصولات